KONST / Litografier / Färglitografi 11709156
nr 1170 9156
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Spårvagnar, signerad, numrerad 41/145, bladets mått: 26x20
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:20:23
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
19 mar